HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 24 Ocak 2019

Çağla Şıkel'in Çizme Koleksiyonu Görücüye Çıktı

Magazinizmir
Çağla Şıkel’in Pelin’in Ayakkabıları için özel çizme koleksiyonu ayakkabı tutkunlarıyla buluştu.

Ayakkabı tutkusu çocukluk yıllarına dayanan, başarılı manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şıkel’in ayakkabı tasarlama hayali, 2009 yılından bu yana ayakkabı konusunda büyük başarı yakalayan “Pelin’in Ayakkabıları”nın başarılı tasarımcısı Pelin Özfırıncı ile gerçekleşiyor. ÇAĞLA X PELİN markası için bir araya gelen ikilinin oluşturduğu 16 parçalık kovboy çizme ve bot koleksiyonu 23 Ocak Çarşamba günü, Bengü, Burcu Esmersoy, Buse Terim Bahçekapılı, Buse – Alişan Varol, Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş, Özlem Yıldız, Uğurkan Erez gibi ünlü isimlerin de katılımıylaZorlu Center Fauchon’da gerçekleşen özel bir davetle tanıtıldı.

Çağla Şıkel, Buse Varol, Alişan, Pelin Özfırıncı

ÇAĞLA X PELİN markası için bir araya gelen ikilinin, oluşturdukları özel koleksiyonu tanıttığı davette Çağla Şıkel, “Ayakkabı çocukluk yıllarımdan beri, hayalimdeki ayakkabıların fotoğraflarını cüzdanımda taşıyacak kadar büyük bir tutku benim için. O zamanlardan beri hep ayakkabı tasarlama hayalim vardı. Ve şimdi bu hayalimi tasarımlarını da kendisini de çok sevdiğim Pelin ile gerçekleştirmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum” sözleriyle heyecanını dile getirirken, başarılı tasarımcı Pelin Özfırıncı ise “Hayalini kurduğum bir işi yaparken, Çağla gibi her zaman tarzıyla ve duruşuyla kendine hayran bırakan bir isimle markamın yan yana gelmesi ve Çağla’nın hayaline ortak olmak beni çok heyecanlandırıyor. İkimiz de bu projeye çok emek veriyoruz. Umarım bu koleksiyon herkesin stilinin bir parçası haline gelir.” Sözleriyle mutluluğunu paylaştı.

Çağla Şıkel, Zeynep Sever Demirci, Pelin Özfırıncı

Çizme ve botların tasarım aşamasında, Çağla Şıkel’in renk, kalıp, topuk gibi tüm detaylarıyla birebir ilgilendiği koleksiyonda yer alan ürünlerin fiyatları 499 TL ile 599 TL arasında değişiyor. Ünlü manken, oyuncu ve sunucu Çağla Şıkel’in çocukluk hayalinin hayat bulduğu ve ürünlerin tamamının çekimlerinde yer aldığı bu özel koleksiyon, 24 Ocak Perşembe gününden itibaren, www.pelininayakkabilari.com sitesinde satışa sunuluyor.

Çağla Şıkel, Hakan Akkaya, Pelin Özfırıncı
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN