HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 20 Kasım 2018

Binlerce Kişi Makyaj Festivali İçin Emaar AVM’de Buluştu

Magazinizmir
İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM’de gerçekleşen Makyaj Festivali İstanbul Make Up Festival, ziyaretçilerine keyifli bir hafta sonu yaşattı.

Makyaja, güzelliğe ve cilt sağlığına dair her şeyin içinde olduğu İstanbul Make Up Festival’de ziyaretçiler, Çağla Şıkel ve Danla Bilc gibi ünlü isimler ile makyaj sohbetine, Alp Kavasoğlu ile makyaj uygulamalarına, Ece Seçkin ile de müziğin tadına doyasıya vardılar.

Emaar AVM’nin hafta sonu boyunca ev sahipliği yaptığı, Türkiye’nin ilk makyaj festivali İstanbul Make Up Festival keyifli anlara sahne oldu. Binlerce kişinin katılım gösterdiği Make Up Festival’de ziyaretçiler Çağla Şıkel ve Danla Biliç gibi ünlü isimlerin makyaj sohbetlerini takip etme şansı yakalarken, makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu’nun makyaj uygulamalarını ilgiyle takip etti.

Her anı ayrı bir etkinlikle dolu olan Make Up Festival, canlı makyaj şovları ve sohbetlerin yanı sıra, gerçekleşen makyaj defilesi ile heyecanın dozunu artırırken, son dönemlerin en sevilen seslerinden Ece Seçkin’in muhteşem performansıyla kapandı.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN