Beyaz Bootie Her Tarza Uyacak

Soğuk kış aylarında emin ve tarz adımlar için beyaz botlar devrede!Beyaz, duruşu ile asil fakat kış aylarında giymesi ve kombinlemesi biraz zahmet isteyen bir renk. Ancak her kıyafete ve tarza uyum sağlaması, üstüne üstlük duruşuyla kattığı havayla birlikte, bilekte biten kısa beyaz botlar, kurtarıcı olmaya ve aynı zamanda stil sahibi bir görüntü elde etmeye büyük ölçüde destek oluyor. Son derece trend olan bu botların nasıl kullanıldığına hep birlikte inceleyelim; 

Kendinizi oldukça rahat hissettiğiniz kazak ve jean kombininizi kısa beyaz bir botla tamamladığınızda, sade bir havası olan kıyafetiniz şık bir anlam kazanacak.

Beyaz botların göz dolduran ince topuklu versiyonlarını da kalem veya mini kloş eteklerle kombinleyerek tarz olmanız oldukça kolay.

Alexa Chung ve Jessica Alba gibi kolay bir şekilde kot veya elbiselerinizle günlük kombinlerinize beyaz botları dahil edebilirsiniz.

(Yukarından aşağıya, soldan sağa) Raf &Bone 550$ | Acne Studios 800$ | Hotiç 287.40 TL | İpekyol 155 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Raf &Bone, Acne Studios, Hotiç İzmir, İzmir Hotiç, İpekyol İzmir, İzmir İpekyol, Bootie Modası, Bootie Tarzı, En Tarz Bootieler, Ayakkabı modası, en gözde ayakkabılar