HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 23 Şubat 2022

AŞKLA BULUŞAN PARFÜM NOTALARI

Magazinizmir
127 yıllık koku uzmanlığı ile zamansız parfümlere imza atan Atelier Rebul, Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyeleri arasında olmaya devam ediyor. Aşkın büyüleyici kokuları, Collection Atelier Koleksiyonu’nda yer alan elegan ve benzersiz parfümlerde karşınıza çıkıyor.

Atelier Rebul’ün geçmişinden ilham alarak yarattığı zamansız Collection Atelier Koleksiyonu, bu Sevgililer Günü’nde aşkınızın en zarif ifadesi olacak. Koleksiyonda yer alan ve formülleri geçmişten gelen tutkuyla hazırlanan bu sofistike parfümler, en anlamlı hediyelerden biri.
Atelier Rebul her zaman olduğu gibi, bu sofistike seçiminizi özelleştirecek incelikleri de Sevgililer Günü’nün bir parçası yapıyor; hediye kutularınızı sevdiklerinizin baş harfiyle kişiselleştirilerek ve özel olarak yazdığınız notlarla tamamlayarak aşkın en yalın ve özel halini sevdiklerinizle buluşturmaya hazır olun.
Sevgililer Günü’ne en çok yakışan bir başka hediye ise Atelier Rebul’den size… El yapımı çikolatada uzman Butterfly tarafından sadece Atelier Rebul’e özel olarak hazırlanan Sevgililer Günü çikolatası, 800 TL ve üzeri alışverişlerinizde Atelier Rebul mağazalarında sizi bekliyor.
Sevdiğiniz kişinin baş harfi ile hazırlanan hediye setlerini, Collection Atelier parfümlerinin 12 ml’lik çanta boyları ve koku deneyimini uzatacak el & vücut losyonları ile tamamlayabilirsiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN