HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 8 Ocak 2020

AŞK KIVILCIMLARI SWAROVSKI’NİN YENİ 2020 İLKBAHAR YAZ SEVGİLİLER GÜNÜ KOLEKSİYONUNA İLHAM VERİYOR

Magazinizmir
Swarovski’nin yenilikçi ruhuna sadık kalan Sevgililer Günü koleksiyonu; aşkın geleneksel sembollerini, tüm kıyafetlere zahmetsiz ışıltılı bir dokunuş katan son moda tasarımlara dönüştürmek için yeniden canlandırıyor.

 Sonsuzluk sembolünün efsanevi ve ebedi motiflerine ve parıltılı kalbe çağdaş bir yorum getirilerek, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza veya kendinize alabileceğiniz mükemmel bir hediyeye dönüşüyor.

• Swarovski bu Sevgililer Günü’nde, sonsuz bir aşk yolculuğunu ateşleyen enerji kıvılcımlarından ilham alıyor

• #InfiniteSpark, Sevgililer Günü koleksiyonu ve kampanyasında hayat verilen kutlama mesajı oluyor

• Koleksiyon; romantik sembollere yeni bir yorum getirirken, yeni renkler ve silüetleri ön plana çıkaran anlam dolu hediyelerle dolup taşıyor

• Swarovski yılın bu romantik zamanında aşk hikayelerinin tüm formlarını kutluyor

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR

Bu parıltılı tarzlar, aşkın anlam dolu motiflerinden bazılarına yenilik getiriyor. Aşk; koleksiyon boyunca birçok farklı boyut ve formda karşımıza çıkan sonsuzluk sembolüyle kendini yenilerken, kalp ise aşkın en saf halini temsil ediyor. Bu romantik semboller modern kadın için yeniden canlandırılırken, Infinity ve Lifelong Heart koleksiyonları ise aşkın bu evrensel sembollerinin parlatılmış renklerine ve karmaşık Swarovski kristal pavé süslemelerine yer veriyor.

Infinity Kelepçe

Parlatılmış altın metal tonlarıyla ve parıltılı Swarovski kristal pavé ile tamamlanan Infinity kelepçe, bu Sevgililer Günü’nde sizi farklı kılan bir tarz oluşturuyor. Tarz ipucu: Tüm kıyafetleri tamamlamayan mükemmel ve dikkat çekici bir parça olan Infinity kelepçeyle cesur bir görünümü tercih edin.

Lifelong Heart İğneli Küpeler

Swarovski, Sevgililer Günü için çok yönlü iki renkli küpelerini tanıtıyor. Bu çarpıcı ikili, çeşitli tarz seçenekleri için zekice tasarlanan iç içe geçmiş halkalarla tamamlandı. Tarz ipucu: Trendlere uygun bir tarz için asimetrik bir ikiliyi tercih edin. Gündüzden geceye uzanan mükemmel görünümü oluşturmak için zarif bir kolyeyle kullanın.

AŞIK OLACAĞINIZ PARLAK VE OYUNCU SEMBOLLER

Swarovski Sparkling Dance Koleksiyonu Oldukça beğeni toplayan Swarovski Sparkling Dance Koleksiyonu’na yeni katılan tasarımlar, parlak, oyuncu ve oldukça anlam dolu. Sevgililer Günüve hatta kendinizi şımartmak için mükemmel bir hediye! Kolyeler, bileklikler ve küpeler; ışığı yakalayan ve her hareketle dans eden parıltılı öğelerle tamamlandı.Yeni tasarımlar arasında renkli Swarovski kristal pavé gökkuşağı, uçan uğurböceği ve şanslı kedi yer alıyor.

Tarz ipucu: Bu parlak motifleri, havalı ve canlı günlük tarzınız için Swarovski Sparkling Dance koleksiyonundaki diğer parçalarla birlikte kullanın.

AŞKI VE BİRLİKTELİĞİ KUTLAYAN ROMANTİK TARZLAR

Attract Soulmates Swarovski, “sen ve ben” konseptine odaklanan tasarımlarla popüler serisini genişletiyor. Tasarımların her biri, ruh ikizlerinin arasındaki ebedi bağı simgeleyen iki adet birbirine yakın Swarovski kristaliyle tamamlanıyor.

Tarz ipucu: Buluşma gecenizdeki görünümünüzü mükemmel kılmak için koleksiyondan bir bileklik, kolye ve yüzük takıp bu Sevgililer Günü’nde tarzınıza ışıltı katın.

AŞK SEMBOLÜ KALBE GETİRİLEN IŞILTILI VE YENİ BİR YORUM

Bella Küpeler Swarovski bu sezon, tüm özel günlerinize parıltılı bir dokunuş katan popüler kalp şeklindeki Bella küpe serisine iki yeni moda renk katıyor: Silk kristal ve berrak kristal.

Tarz ipucu: Kristalin özel kalp şeklindeki kesimi, günlük görünümünüz için mükemmel bir seçim. Işıltının açığa çıkması için bu tasarımları tek başına kullanmanız bile yeterli.

IŞILTI SAÇAN BENZERSİZ HEDİYELER

Swarovski Remix Collection Çok yönlü Swarovski Remix Collection, tam anlamıyla kişisel bir Sevgililer Günü hediyesi oluşturmanız için size özel bir yol sunuyor. Yenilikçi kapama sistemi sayesinde her bir parça, diğer Swarovski Remix Collection strands’leriyle birleştirildiğinde zahmetsizce yeni bir görünüme dönüşüyor.

Tarz ipucu: Trendlere uygun bir görünüm için Remix strands’lerini üst üste takarak, görünümünüzü tamamlamak amacıyla çeşitli sembolleri bir arada kullanın.

ROMANTİK YENİDEN RENKLENDİRME

Crystal Frost Saat Sevgililer Günü, sevginizi ifade etmek için mükemmel bir zaman. Bu sezon Swarovski, Crystal Frost saati yeni pembe rengiyle yeniden tanıtarak bu özel günün romantik enerjisine uyum sağlıyor. 178 adet Swarovski kristaliyle süslenen ve mine kısmında çiçek detaylarına yer veren bu saat, kadınsılığı ve tarzı kutluyor.

Tarz ipucu: Saatinizin sizi ifade etmesine izin verin! Görünümünüzü tamamlamak için Infinity koleksiyonundan kalplerle tamamlanan lüks mikro yüzüklerle birlikte kullanın.

Diğer insanların ışıltılarıyla nasıl tarz oluşturduğunu görmek için Swarovski’nin #SparkDelight platformunu ziyaret edebilirsiniz. .

SEVGİLİLER GÜNÜ KOLEKSİYONU KAMPANYASI

Sonsuz aşkın hikayesi; bir deniz fenerindeki spiral bir merdiveninin, ebedi bir aşk hikayesini kutlayan simgemiz haline geldiği dijital öncelikli bir kampanyayla hayat buluyor. Bu yolculuk; gözlerin buluştuğu andan başlayarak, hayat boyu sürebilecek güzel bir ilişkiye dönüşme şekline kadar uzanıyor. Aşkın benzersiz sembolleri, tıpkı koleksiyonda olduğu gibi modern ve yenilenmiş bir yorumla hayat buluyor. Sevgililer Günü kampanyası; markanın, enerjinin dönüştürücü gücünü yansıtan hikayeleri anlattığı 2020 İlkbahar Yaz sezonunun hikayesinin başlangıcı oluyor.

Swarovski hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi Instagram, Facebook ve YouTube hesaplarımızdan takip edin veya Swarovski.com’u ziyaret edin.

FACEBOOK İLE BAĞLAN