Alsancak Moda Günleri'ne Ünlü Akını

Dora Magazin olarak 16-17 Nisan 2016 cumartesi - pazar günleri gerçekleşecek "Alsancak Moda Günleri" görkemli defilelere, gözalıcı stüdyolara ve seçkin isimlerin katılım sağlayacağı sunumlara sahne olacak.Hergün 3 büyük defilenin gerçekleşeceği, 12 özel stüdyonun yer alacağı organizasyon, katılımcı olan her firmaya ve tasarımcıya tanıtım olanağı sağlayacak. Hem yerli basın hem de ulusal basının destek vereceği Alsancak Moda Günleri, modacıların defileleri ile büyük bir şölene dönüşecek.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü Moda Giyim Anasanat Dalı öğrencileri tarafından hazırlanan “Şiddet” temalı giysi tasarımları özel bir defile ile sunulacak. Toplumda her türlü şiddetin önlenmesine dikkat çekmeyi hedefleyen bu çalışma, "Alsancak Moda Günleri" kapsamında geniş kitlelere ulaşma olanağı bulacak. Ünlü şarkıcı Suadiye’nin de Şiddet temalı bir kostümle podyuma çıkıp yürüyeceği defile, İspanyol Model Carlos Martin'in podyumda şiddete hayır mesajını içeren pankartla çıkması ile son bulacak.


Kemal Doğulu ve Alper Saldıran gibi ünlü isimlerin de katılım göstereceği organizasyon İzmir'de büyük ses getirecek.


İzmirli tasarımcı Eda Erdoğan'da İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sergileyeceği organizasyonda, Oğuzhan Kocabaş, Torres, Dilber Günel, Burak Çiçek, Senem Güler, Eda Erdoğan, M. Prenses Tekstil defile gerçekleştirecek. Serkan Duman koreografisinde gerçekleşecek olan defileler modanın kalbini Alsancak'ta attıracak.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Dora Magazin İzmir, İzmir Dora Magazin, Alsancak Moda Günleri İzmir, İzmir Alsancak Moda Günleri, Oğuzhan Kocabaş, Torres, Dilber Günel, Burak Çiçek, Senem Güler, Eda Erdoğan, M. Prenses Tekstil, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti