Alsancak Moda Günleri Renkli Geçti

Alsancak Moda Günleri, defilelere, söyleşilere ve renkli aktivitelere ev sahipliği yaptı.Dora Magazin tarafindan Alsancak Tren Garı'nda yapılan etkinliklere, moda camiasının ve İzmirliler'in ilgisi büyüktü. Serkan ve Gökhan Duman kardeşlerin koreografisinde yapılan defilelerde ilk olarak Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarım Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan "Şiddet" temalı kıyafetler sunuldu.

Öğrencilerle birlikte 21 mankenin görev aldığı ve 45 parçalık kreasyonların bulunduğu moda gösterisinin sonunda genç popçu Suadiye mini konser verdi. Günün ikinci defilesinde Torres by Melis Turan'nin 12 farklı tasarımı sergilenirken podyuma Carlos Martin çıktı , üçüncü defilede genç modacılardan Eda Erdoğan'ın 16 parçalık ilkbahar-yaz koleksiyonu sunuldu.Dora Magazin, Can Grup Life & Risk, Harley Davison , Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Konak Belediyesi'nin katkı sağladığı Alsancak Moda Günleri'nde defilelerin yanı sıra gün içerisinde moda söyleşileri ve workshoplar da düzenlendi. Ayrıca kurulan standlarda 12 genç tasarımcının özel stüdyoları ziyaretçilerle buluştu. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alsancak Moda Günleri İzmir, İzmir Alsancak Moda Günleri, Alsancak Tren Garı İzmir, İzmir Alsancak Tren Garı, Gökhan Duman, Serkan Duman, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Konak Belediyesi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Modası, İzmir Cemiyeti