HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 14 Eylül 2018

Ahu Yağtu 7 Yıl Aradan Sonra Podyumda

Magazinizmir
Ünlü tasarımcı Eda Güngör, yeni Prêt–à–Couture markası M.O.F.C’in ilk defilesini MBFWI SS’19 kapsamında sergiledi.

Ayşegül Dinçkök, Belçim Bilgin, Cansen Yeni Kut, Hatice Şendil Sağyaşar, Demet Şener gibi, cemiyet, iş ve magazin dünyasından ünlü isimlerin katıldığı M.O.F.C’in HeyDay SS’19 defilesi, tasarımları ve görsel şölen yaşatan şovu kadar 7 yıl aradan sonra podyuma çıkan Ahu Yağtu ile de MBFWI’a damgasını vurdu.

Tasarım anlayışı ile moda dünyasında önemli bir yere sahip olan, dünya çapında sergilediği başarılarıyla uluslararası platformda yoğun ilgi gören ünlü tasarımcı Eda Güngör, yeni Prêt-à-Couture markası M.O.F.C’in ilk defilesini MBFWI SS’19 kapsamında sergiledi.

Eda Güngör

Belçim Bilgin, Ayşegül Dinçkök, Demet Şener, Cansen Yeni Kut, Hatice Şendil Sağyaşar, Esra Dermancıoğlu, Pınar Tezcan, Sinem Öztürk gibi, her biri birbirinden kıymetli isimlerin heyecanla izlediği M.O.F.C “HeyDay” defilesinde, ünlü moda tasarımcısı Eda Güngör ayakta alkışlandı.

Defilenin bir diğer ilgi odağı 7 yıl aradan sonra tekrar podyuma çıkan Ahu Yağtu oldu. Ünlü model, defilenin baş mankeni olarak gösteride yer alırken, yürüyüşünden tasarımları sergilemesine kadar ilgi odağı olarak, kariyerindeki profesyonelliğiyle şovun ihtişamını taçlandırdı.

Bu özel defilede ünlü tasarımcı Eda Güngör’ü yalnız bırakmayan, ünlü saç ve makyaj artisti Önder Tiryaki ve ünlü koreograf Uğurhan Akdeniz, şovun sonunda sahneye Eda Güngör ile beraber çıkarak, izleyenleri selamladılar.70’ler ve 80’ler modasının, günümüz yaklaşımlarıyla kusursuz yorumlarını sergileyen, hacimlerin, kabarık detayların ve volüm etkisinin yoğun bir şekilde hissedildiği M.O.F.C “HeyDay” koleksiyonu, hem tasarımlarıyla, hem de görsel şölen yaşatan defilesiyle MBFWI’a damgasını vurdu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN