HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 26 Kasım 2018

adL ''Night Zoom Styled By Mert Aslan'' Tutkunlarının 2018-19 Sonbahar-Kış Stil Yolculuğu Başladı

Magazinizmir
adL ''Night Zoom Styled By Mert Aslan'' 2018-19 Sonbahar-Kış 'alışveriş saatleri' etkinliği mavibahçe avm'de gerçekleşti.

Ünlü stilist ve moda editörü Mert Aslan ‘‘Türkiye’nin en stil kadın dostlarımı ve moda severleri ağırlamaktan mutluluk duydum. Koleksiyonumuzun çıkış temasını oluşturan zamansız stil üzerine hep beraber güzel sohbetler ettik" dedi.

Ünlü stilist ve moda editörü Mert Aslan’ın geçmişten güç aldığı moda ikonlarından Nico, Betty Catroux ve Donatella Versace tarzı 2018-19 Sonbahar-Kış adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonunda hissediliyor.

adL ‘‘Night Zoom Styled by Mert Aslan’’ ın 60 parçalık “Orient Tuxedo” 2018-19 kış koleksiyonuna, kadifeler, son yılların vazgeçilmezi payetler, puanlı tüller, danteller, satenler, parıltılı örmeler, jakar kumaşlar öncülük ediyor. Gül, zebra, leopar desenleri ile Parizyen zarafeti, İtalyan maksimalizmini oryantal bir dışavurumla yansıtıyor. Siyah, kemik, yeşil, kırmızı, gümüş, gold gibi renkler tasarımları tamamlarken, sezonun ana trendlerinde stüdyo 54 efekti bu Sonbahar-Kış da devam ediyor.

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan, “Bu bir moda editörü koleksiyonu. Tüm ilhamlarımı, ikonlarımı gözden geçirdim; ayrıca sezonun önemli trendlerini ve tabii ki çok sevdiğim tavırları bir araya getirdim. Bu koleksiyon 60’lı, 70’li ve 80’li yılların Nico, Betty Catroux ve Donatella Versace gibi ikonlarına bir saygı duruşu. Parizyen bir zarafet ve Rönesans fantezileri #OrientTuxedo' daki oryantal ifadelerle buluşuyor. Sezonun en önemli trendleri, Bianca Jagger, Pat Cleveland, Jerry Hall, Lauren Hutton ve Dianevon Fürstenberg' in eşsiz tavırlarıyla Studio 54 etkilerini takip ediyor. Irving Penn' in eşsiz güllerinden ve Veruschka' nın giydiği hayvan baskılarından esinlenerek hazırladığımız koleksiyon hem sofistike hem de vahşi. Hayvan baskıları ve güller; pul, kadife, dantel ve jakar, #OrientTuxedo'daikonik smokin esintileriyle buluşuyor” dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, ''adL ''Night Zoom Styled By Mert Aslan' koleksiyonu bu sezon geçmişin gücünden ilham alınarak hazırlandı. Kendi özel kodları dışında ve farklı bakış açısıyla sofistike bir koleksiyon oldu. Modanın etkileyici tarihinde bir yolculuk vaat eden koleksiyon, sezon trendleriyle harmanlanarak her kadının gardrobu için anahtar parçalar sunuyor. adL 'Night Zoom Styled By Mert Aslan' da gece-gündüz her daim şıklık yine başrolde.’’ dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN