HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 20 Temmuz 2022

adidas ve Beyoncé, IVY PARK, IVYTOPIA koleksiyonunu tanıttı

Magazinizmir
adidas ve IVY PARK iş birliğinin yeni koleksiyonu IVYTOPIA, bu yaz kendi nirvananıza ulaşmanıza ilham verecek!

 

IVYTOPIA dediğimiz bir ruh halinde dönüştürücü bir ütopya sizi bekliyor
Koleksiyon, bir izolasyon döneminden çıktıktan sonra paylaştığımız kolektif bağlantıyı araştırıyor. IVYTOPIA, sonsuz potansiyelimizi hayal ederek ve keşfederek, birbirimizle bu yolculuğun olanaklarını hayal etmemizi sağlıyor. Bir plaj, bir dağın tepesi veya kentsel bir vaha olsun, gelecek için umutlu hissetmenizi sağladığı sürece nerede bulunduğunuzun bir önemi yok.

Kampanya Kolektif Bağlantıyla Bulunan Şifaya Odaklanıyor
ve Alva Claire’in yer aldığı kampanyada, soyut hatıraların görsel olarak oyuncularımızın önünde yanıp söndüğü soğuk, sentetik bir alan olan izolasyonda dış dünyadan ayrılmanın evrensel fikrine odaklanıyor. Konsept, bu bağlantı yoluyla şifa bulmak ve birbirlerinin IVYTOPIA'ya kaçış hayallerini paylaşmaktan oluşuyor, bu kaçış sadece hayal kurmak veya bir yolculuğa çıkmak olarak betimleniyor.

Bu tema, oyuncu kadrosunun çılgın ve psychedelic olduğu kadar katartik ve güçlendirici bir dönüştürücü deneyimden çıkması olarak tasvir ediliyor. Oyuncular izolasyondan çıkıp hiper-gerçek doğaya girerken, artık aynı hissetmeyen bir dış dünyaya adım atarak kolektif şifa için yeni bir başlangıç ve kendi olasılıklarımıza yönelik bir keşifte bulunuyorlar. Kampanya güçlü aydınlatma, sade ama cesur prodüksiyon tasarımı ve iddiali stiller ile izleyiciye aktarılıyor. IVY PARK, iyimserlik ve hayal gücü yoluyla kendi IVYTOPIA'mızı yaratabileceğimizi doğrulamak için bu fütürist ama gerçeküstü anlatıyı kullanıyor.


Koleksiyon

Doğal ve doğaüstü ilham, her vücut tipi düşünülerek yaratılan çarpıcı yüzme giyimi ve modern silüetler içeren bir koleksiyonda kusursuz bir şekilde harmanlanıyor. Renkler arasında kuvars (kırık beyaz), pirit (gümüş), lapis lazuli (şok camgöbeği), şahin gözü (haki) ve jasper (güneş sarısı), mistik bir kristal ve çiçeklerden ilham alan baskılar yer alıyor.

Doğal ve organik unsurları fütürist detaylar ve şekillerle harmanlayan IVY PARK tasarım dili, başka bir dünyaya evriliyor. Baskılı power mesh, metalik spandeks, streç dokuma kumaşlar ve Fransız havlu kumaşı gibi materyaller IVY PARK'ın atletizm ve moda sevgisini yansıtıyor. Cesur kristal baskılar, dinginlik ve ruhani güzelliği daha da yansıtırken, yüksek voltajlı renk paleti IVY PARK'ın saf canlılığını hatırlatıyor. Koleksiyonun benzersiz kumaşları, hem soyut hem de gurur verici çizgiler ve kesimlerle güçlendiriliyor. Aynı şekilde çocuk giyimine de odaklanan bu koleksiyon, her yaştan çocuklar için geniş bir moda, yüzme ve spor giyim yelpazesi sunuyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN