HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 17 Ekim 2016

Yolların Efsanesi Toyota Hilux, Otomobil Tutkunlarıyla Buluştu

Magazinizmir
Kutuplardan volkanlara kadar dünyanın en zorlu yollarında kendini başarıyla ispatlayan Toyota Hilux, hafta sonu İzmir Forum Bornova’da otomobil ve macera tutkunlarıyla buluştu.

Hilux Challenge Türkiye turu kapsamında Toyota Plaza Borovalı katkılarıyla "Hilux’ın Gücünü Test Etmeye Hazır mısın" etkinliğine katılan Toyota severler, efsanevi aracın “durdurulamaz” kimliğini yakından tanıma fırsatını buldu.

Toyota Plaza Borovalı’nın da katılımıyla İzmir Forum Bornova AVM’de düzenlenen test etkinliğinde, bir arazi aracı olduğu kadar SUV konforu ve sürüş keyfi ile de şehirli olmanın tüm özelliklerini taşıyan Toyota Hilux, İzmir’li otomobil tutkunlarına unutulmayacak anlar yaşattı.

Mükemmel Sürüş Keyfi

 

Teknolojik özellikleri, sofistike tasarımı ve yüksek off-road yetenekleriyle mükemmel bir sürüş konforu yaşatan Toyota Hilux, pick-up segmentinde yeni bir çağın öncüsü olarak görülüyor. Konforlu ve çok amaçlı bir 4x4 olarak tercih edilebilen Hilux, Türkiye’de; 150 beygirlik 2,4 D-4D dizel motor ve 177 beygir güç üreten 2,8 D-4D dizel motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Dört çeker sürüş özelliğine sahip 2,4 D-4D motor, 7,3 lt/ 100 km tüketim ortalamasıyla segmentinde yakıt ekonomisi sağlıyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN