HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Ocak 2017

Yıldız Tilbe, Sahnede Terziliğe Soyundu

Magazinizmir
Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne alan Yıldız Tilbe elbisesinin üstünün dar gelmesinden sıkılınca yaklaşık 1200 kişinin önünde eline makası alarak elbisesini kesti.

Birbirinden sevilen şarkılarını sevenleri için seslendiren sanatçı elbisesini keserken hayranlarından ayakta alkış aldı.
Son günlerde İbrahim Tatlıses için söylediği övgü dolu sözlerle dikkatleri üzerine çeken Yıldız Tilbe, kış sezonunun ilk konserini Kaya İzmir Thermal& Convention’da verdi. Tilbe, dillerden düşmeyen şarkılarını yaklaşık 1200 hayranı için seslendirdi.

Sahnede yaklaşık 3 saat kalan Yıldız Tilbe,"Bu gece formumdayım. Sahneden inmek gibi bir niyetim yok. Repertuarın dışına çıkıp içimden geçen tüm şarkıları söyleyeceğim. Hadi beraber hüzünlenip beraber oynayalım" dedi. Eski ve yeni albümünden şarkılar seslendiren Tilbe yaptığı ilginç dansları ise büyük alkış aldı. Şarkılarını hayranları ile beraber söyleyen ünlü şarkıcı zaman zaman söylediği duygusal şarkılarla da gelenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Yıldız Tilbe’den önce sahne Aslızen seslendirdiği şarkılarla geceye katılan konuklara eğlence dolu anlar yaşatırken klarnet sanatçı Fatih Dinletir’in çaldığı şarkılar ayakta alkışlandı. Tiamo Tur’un Kaya İzmir Thermal& Convetion’da düzenleyeceği konser programları Ebru Gündeş ile devam edecek.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN