HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Ocak 2017

Yeni Yılda da "First Class" Hizmet Hedefi

Magazinizmir
İzmir'de gayrimenkul sektörünün nabzını tutan ve başarılı proje satışı ve bina yönetim uygulamalarıyla dikkat çeken First Class Gayrimenkul, 2017 yılına Bostanlı Black Jack'de düzenlenen bir partiyle merhaba dedi.

Başarılı bir şekilde geçen yılın yorgunluğunu eğlenerek atan First Class Gayrimenkul çalışanları, birlikte keyifli anlar yaşadı; dayanışma ruhunun güzel örneklerini sergiledi.

Şirket bünyesinde son üç aylık dönem ve yıl içinde en yüksek işlem ve ciro hacmine ulaşan başarılı çalışanların ödüllendirildiği gecede, yeni yıl pastasını First Class Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Gülçin Okay ve Genel Koordinatör Tezcan Okay birlikte kesti.

2017 yılında da hizmet çıtasını yükseltmeye devam edeceklerini kaydeden Yönetim Kurulu Başkanı Gülçin Okay,  "Tüm ekip olarak 2016 yılında çok fazla çalıştık ve güzel işlere imza attık. Hepimiz yorulduk ama başarının getirdiği tatlı bir yorgunluk oldu. Emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma, çözüm ortaklarımıza ve bize güvenerek projelerini satmamız ve yönetmemiz için emanet eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Ekibimizin daha da büyüdüğü ve başarılarla dolu bir 2017 yılı diliyoruz. Yeni yıl tüm ülkemiz için sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl olsun" diye konuştu.

FACEBOOK İLE BAĞLAN