HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Aralık 2018

Yeni Yıla Zarafet Katan Moda Daveti Moda ve Alışveriş Severler Buluştu

Magazinizmir
Konsept markaları ve seçkin tasarımcıları bir araya getiren 'Mert Aslan Presents Celebrating New Year' alışveriş etkinliği, Garanti Bankası’nın en prestijli kredi kartı Amerikan Express Card ve TAV Passport’un ana sponsorluğunda Raffles Hotel Istanbul Zorlu Center’da düzenlendi.

Katılımcıların ve ziyaretçilerin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadığı, moda camiasının yanı sıra, cemiyet ve sanat dünyasından ünlülerin de ilgi gösterdiği etkinliğe Arzu Sabancı, Aslışah Alkoçlar, Ezgi Apa, Sedef Orman, Berrin Okçu, Burcu Erçil, Dilek Türker, Berrin Zorlu, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Meral Yazıcı, Etel Baler, Pelin Akın Özalp, Beril Çatay, Yelda Cengiz, Zafer Kozanoğlu, Zehra Işık, Gülden Büyükuçak, Yonca Bagana, Aytül Ayke Fıratoğlu, Banu Bora Mumcu, Özlem Avcıoğlu, Ilgın Dalan, İrem Kınay, Beyhan Bağış, Buket Aydın, Zeynep Özyılmazel, Gülben Ergen, Arzu Kaprol ve Tanem Sivar Dirvana gibi isimler katıldı.

Moda ve akıllı alışverişin adresi ‘Mert Aslan Presents’in yılbaşı öncesi Türk markaları ve tasarımcılarını bir araya getirdiği etkinlikte moda tutkunları buluştu.

Türkiye’nin seçilmiş markaları ile gerçekleşen ilk küratörlü alışveriş etkinliği ‘Mert Aslan Presents’in kreatif direktörü Mert Aslan “İlk günden beri amacımız Türk tasarımcıları ve yeni markaları meraklıları ile buluşturmak oldu. Dünyadaki “curated shopping” (Küratörlü Alışveriş) anlayışını Türkiye’de ilk uygulayan olarak bilinmek; seçilmiş markaları, seçkin konuklarla bir araya getirmek çok değerli. Bir sanatçının iyi bir koleksiyonere ürün satması gibi değerli olan, modaya yön veren insanların, seçtiğimiz markaların büyüme ve markalaşma sürecine katkı sağlamak için gelmesi, bizleri desteklemesi de işimize değer katıyor.” diyerek ‘Mert Aslan Presents’in modaya hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

Modanın enlerinin katılımıyla düzenlenen stil sahibi alışveriş daveti, yılbaşı gecesi için de değer verdiklerinize önemli markalardan rafine hediye alternatifleri sundu.

Katılan Markalar

ATELIER FIORI 52, BAGO, BIONDINA, BLOOM JEWELRY, BOBBI BROWN/LA MER, BOHOLOVESELİFMISIRLI, BVLGARI PARFUMS, ELEI OFFICIAL, FIOLAS, FİDELLE, GÖZDE ATLI, HER STORY, ILĀ THE BRAND, IRIS+IVY, JAQUETTE BY ELVAN, JEEVELS&Co., JOUR DU NİL, JOY FLOWERS, JUJU, KİMMA COFFEE, LE SANCY, LOPE JEWELLERY, MAILA NEW YORK, MANERA, MEHRY MU x DİVARESE, MICALLE, MILOU JEWELRY, MISU CASA, Mİ+LA, MYSTWIND by BELİZ, NAIBI, NENUPHARATELIER, NIGHTZOOM Styled by MERT ASLAN, NINON, NO23 DESIGNSTUDIO, PATİKA KİTABEVİ, PIA BRAND, PIECE OF WHITE, PONPONIERE, PROJEBİR, PUNTO by ESRA İNCEEFE, RUMİSU, SAARA ISTANBUL, SANAYİ313 KITCHEN, SEASONS&STORIES, SEDEF CENGİZ, SELDA JEWELLERY, SORBÉ, TARA CURIOSITÉS, THE RUF, TULLIA JEWELS, UNSPECIFIED VAUDE / REISENTHEL / BAGITGO
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN