Yeni Yıl Swissotel Büyük Efes'te Bir Başka Güzel

Swissôtel Büyük Efes, 2016'ya şık ve keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli yılbaşı programları ile ağırlıyor.Swissôtel, yeni yılı doyasıya eğlenerek karşılamak isteyenleri, sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek olan yılbaşı programlarına davet ediyor. Baş Aşçı Wolfgang Goedl ve yetenekli ekibinin hazırladığı enfes menüler, geceyi renklendiren danslar ve müzikler misafirlerini Swissôtel’in balo salonu, restoranları ve barında bekliyor.

31 Aralık gecesinde, otelin balo salonunda gerçekleşecek kutlamalar Zeytin Sanat ve Swissôtel işbirliğinde gerçekleşiyor. Hitleşmiş oldies’ler, Latin ezgileri, twistler, Türkçe poplar ve özlenen 45’likleri seslendirecek olan Aegean Band’in yanında Modern Mezdeke şovu ve DJ performansı da geceye renk katıyor. Ayrıca, Çocuklar için DJ eşliğinde mini club, Noel Baba, palyaçolar ve miniklerin en sevdiği yiyeceklerin yer aldığı menu ile dopdolu bir program Grand Efes 2 balo salonunda sunuluyor.

Equinox ise, konuklarını yıldızların altında unutulmaz bir yılbaşı programına davet ediyor. Eşsiz lezzetlerle donatılmış yılbaşı menüsüne Sibel Emek Trio’nun canlı performansı eşlik ediyor. Türk ve Yunan Mutfağı’nın buluşma noktası Aquarium’da İzmir’in en iyi buzuki performansını sergileyen Okeanos Greek Music Ensemble’ın canlı müziğine keyifli bir oryantal ve sirtaki şov eşlik ediyor. Yılbaşı gecesini eğlenceli bir partiyle Sky Bar’da geçirmek isteyen konukları ise enfes atıştırmalıklar ve DJ performansı karşılıyor.

Yeni yılın ilk gününe Swissôtel Büyük Efes’te merhaba demek isteyenler için hazırlanan konaklama paketi alternatifleri, 2016’ya ayrıcalıklı bir başlangıç yapmak isteyenleri ağırlıyor.

Tüm bunlara ek olarak, yılbaşını evlerinde geçirmek isteyenler için lezzetli bir alternatif olan hindi ise Swissôtel kalitesiyle, isteğinize göre; elma, kestane, soğan ve bal ya da iç pilav seçenekleriyle özenle hazırlanıp sofraları süslüyor.

 

Yılbaşı programları bilgi ve rezervasyon için: 0(232) 414 52 12
Balo salonu programları rezervasyonu için: 0(232) 414 51 19 - 464 99 66
Konaklama paketi rezervasyonları için: 0(232) 414 50 71-72-73-74

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes İstanbul, İstanbul Swissôtel Büyük Efes, Aegean Band İzmir, Modern Mezdeke şovu İzmir, Equinox İzmir