Yaşar Üniversite'sinin Mutlu Günü

Yaşar Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Uzamanı olarak görev yapan Miray Arman ile Rekabet İlişkileri Analiz Müdürü Hüseyin Arslan, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen nikah töreniyle evliliğe evet dedi.Ünsal Arman ve Tülin Arman’nın kızları Miray Arman’nın nikah masasındaki şahitliğini Serdar Öner ve Ayla Öner üstlenirken Mustafa Arslan ve Fatma Arslan’nın oğulları Hüseyin Arslan’nın şahitliğini ise Murat Barkan ile İlker Balıkçı gerçekleştirdi.

Miray Arman, White House Modeevinin tasarladığı gelinliğiyle göz doldururken Hüseyin Arslan’nın damatlığı ise Sarar şıklığını yansıtıyordu.

Model Event’in düzenlediği nikah törenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi. Genç çift balayı için Barcelona’ya gideceklerini açıkladı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yaşar Üniversitesi, Miray Arman, Hüseyin Arslan, Kaya İzmir Thermal&Convention, Ünsal Arman, Tülin Arman, Serdar Öner, Ayla Öner, Mustafa Arslan, Fatma Arslan, Murat Barkan, İlker Balıkçı, White House Modeevi, Sarar İzmir, Model Event, Etistar Fotoğrafçılık, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti