HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 20 Eylül 2019

YAPI KREDİ SUMMER ESCAPE YAZA AKDENİZ’İN EN GÜZEL MAVİSİNDE VEDA ETTİ

Magazinizmir
College E.M.A’nın düzenlediği ve Türkiye’nin en güzel tatil rotalarında gerçekleştirilen “Yapı Kredi Summer Escape” yaz festivallerinin son durağı Antalya Kaş oldu.

75. yılını kutlayan Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve Mercedes-Benz Türk iş birliğinde gerçekleştirilen yaz festivali, ünlü isimlerin akınına uğrarken çeşitli aktivitelerle de macera ve keyif dolu günleri geride bıraktı.

Eğitmenler eşliğinde tüplü dalış eğitimi alan ünlüler tekne turunda Kaş’ın masmavi koylarının tadını çıkardılar. Ayrıca birbirinden güzel workshoplara da katılma fırsatı buldular. Akşamları gerçekleştirlen müzik dinletileriyle eğlenceye hız kesmeden devam eden Yapı Kredi Summer Escape, son zamanların sevilen seslerinden Deniz Sipahi ve Ezgi Yelen’insahneleriyle Club Çapa Hotel’de misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Hayat, Europcar, Skechers ve Atasun Optik’in de katkılarıyla Kaş’ta düzenlenen Yapı Kredi Summer Escape’e katılan ünlüler arasında; İsmail Ege Şaşmaz, Ece Begüm Yücetan, Murat Ceylan, Serenay Aktaş, Damla Can, Ayşe Tolga, Çiğdem Batur ve Cansu Melis Karakuş vardı.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN