HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 29 Kasım 2016

Wyndham Kanadalı Turizm Acentacılarını Misafir Etti

Magazinizmir
TÜRSAB ve Kanada Turizm Ataşeliği ortak projesi dahilinde Kanada'nın farklı eyaletlerinden gelen profesyonel acenteciler İzmir’i ve şehrin turizm alanında sunduğu imkanları görmek için ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında toplantı ve kongre turizmi alanında İzmir’in Kanadalı acentelere tanıtılması ve işbirliğinin geliştirilmesi amaçlanıyor.

Wyndham otelin ev sahipliği yaptığı grup, şehir merkezindeki kongre imkanlarını araştırmanın yanında Efes, Çeşme, Alaçatı ve Urla gibi yakın mesafelerdeki turizm beldelerini ve tarihi güzellileri de yakından inceledi.

Wyndham Grand İzmir Özdilek Genel Müdür Funda Çam "İzmir’in tanıtılması amaçlı çalışmalar hızla devam ediyor. Biz de otel olarak bu çalışmalarda yer almaktan, güzel şehrimizin en iyi şekilde tanıtılması için çaba harcamaktan dolayı memnunuz. Amacımız her zaman olduğu gibi ülkemize ve şehrimize en iyi şekilde katkı sağlamaktır" dedi.

Tanıtım çalışmalarının devam edeceğinin altını çizen Çam biz her zaman "Ülkesini en çok seven, işini en iyi yapandır’’ prensibi ile hareket ediyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmaya devam etmek bizim için en büyük mutluluktur" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN