HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Kasım 2016

Wyndham Grand İzmir Özdilek'te Unutulmaz Düğünler İçinAvantajlı "Her Şey Dahil Düğün Paketi"

Magazinizmir
Evlilik hazırlığı yapan çiftlere kişi başı 120 TL.’den başlayan avantajlı paket fırsatı sizlerle.

Muhteşem deniz ve doğa manzarası eşliğinde unutulmaz güzellikte bir düğün için düğün pastasından menüye, mekan süslemesine, müziğe hatta fotoğraf ve video çekimine kadar her detayın düşünüldüğü "Her Şey Dahil Düğün Paketi" sayesinde hayal edilen düğünler gerçeğe dönüşüyor. Tek yapmanız gerek 30 Kasım’a kadar düğün tarihine karar vermek.
Wyndham Grand İzmir Özdilek, leziz sunumları ve kusursuz servisiyle hafızalarda uzun yıllar yer edecek görkemli bir düğün deneyimi yaşatıyor. Düğün sonrasında ise mutlu çift denizi kucaklayan manzarası ve özel dekorasyonlu balayı odasında konaklıyor.

Her şey dahil düğün paketinde sunulan hizmetler;

Show pasta
Limitli standart yerli içki
Düğün yemeği öncesinde 2 kişilik 'Menü Tadım Yemeği'
Deniz manzaralı balayı odası; odaya kutlama pastası ve kahvaltı servisi
Deniz manzaralı salonlar veya çim bahçe de gerçekleşecek organizasyonlarda mekan süslemesi (gelin & damat masası süslemesi, sandalye giydirmesi ve masalarda çiçek aranjmanı)
Dj Performansı ve ses sistemi
Fotoğraf ve video çekimi, yer alıyor.

Not: Belirtilen kişi başı her şey dahil paket fiyatı, 30 Aralık 2016 tarihine kadar kesinleşmiş, en az 100 kişilik organizasyonlar için geçerli olup, % 18 KDV ilave edilir. 2016 yılında Pazar, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri gerçekleşen düğün organizasyonlarında geçerli olan düğün paketi, 2017 Ocak ve Şubat ayında gerçekleşecek düğünlerde haftanın her günü için geçerli olacaktır. Havuz başında gerçekleşecek düğün ve davetler için geçerli değildir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN