HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Şubat 2017

Wyndham Grand İzmir Özdilek’te Aşkınızı Taçlandırın

Magazinizmir
Sevgililer Gününe yakışan romantik bir program eşliğinde bu özel günü sevdiğiniz kişiyle paylaşmanız için seçkin alternatifler sunuluyor.

CarêmeRestaurant‘da çiftler muhteşem bir menü ve Candan & Erdem ikilisi ile romantik bir Sevgililer Günü kutlamasını kişi başı 229 TL‘den başlayan fiyatlarla yaşayabilirler.

Ozone Gece Kulübü’nde ise sevenler bu özel günü İzmir manzarasına hakim mekanda hareketli program,zengin aperatif menü ve limitsiz yerli içki servisi eşliğinde kutlama imkânına kişi başı129 TLfiyatla sahipolabilirler.

Punta Restaurant

Dj müziği ve Ceren Niron & Diren Mansuroğlu’nun seslendirdiği şarkılarla harika bir müzik ziyafeti eşliğinde Sevgililer Günü gala yemeği ve limitsiz yerli içki dahil
kişibaşı 169 TL.

Sevgiler Günü’nü özel bir kaçamağa dönüştürmek isteyenlere özel konaklamalı paket alternatifi ise 642 TL’den başlayan fiyatlarla.

Qualitasspa İzmir AgamemnonThermal&Wellness Centerise romantik detaylarla dekore edilmiş odada 2 kişilik AromaticValentine Masajı gibi birçok seçeneği farklı hediye ve kutlama arayışında olanlar için sağlıyor.

Konaklamalı Program

reservation@wyndhamgrandizmir.com 0232 292 13 09

Restaurant Rezervasyon

info@wyndhamgrandizmir.com 0232 292 13 36

Tel: 0232 292 13 00

İnciraltı Caddesi No. 67 35340 Balçova İzmir

wyndhamgrandizmir.com
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN