HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Aralık 2018

Wyndham Grand İzmir Özdilek Yılbaşı Eğlence Programı

Magazinizmir
Yeni yılı sevdikleriyle birlikte karşılamak isteyenlerin ilk tercihi Wyndham Grand İzmir Özdilek, her yıl olduğu gibi bu yıl da konuklarına güzel bir yılbaşı eğlencesi programı hazırladı.

Wyndham Grand İzmir Özdilek, yeni yıla gireceğimiz özel günde lezzetli yemekler yemek isteyen ve hoş bir gece geçirmek isteyen tüm konuklarına keyifli seçenekler sunuyor.

Candan&Erdem

Wyndham Grand İzmir Özdilek, 4 farklı salonda konuklarına farklı alternatiflerle eğlenceli bir gece yaşatmayı amaçlıyor. Konak Salonunda sevilen müzikleri kendine has yorumuyla dinleyicisiyle buluşturan Cevher Doğan ve Grup A La Jazz ile başlarken gecenin sonuna doğru Diamond Dans Oryantal ve DJ Mesut, konuklara eğlenceyi doruklara kadar yaşatmayı amaçlıyor. Punta Salonunda, popüler ve nostaljik şarkılar ile ‘’Grup S’’ Gökay Tonbaz ve Handan, Careme Restatuant’ta canlı piyano müziği ve Canan – Erdem ikilisi misafirlere hafızalardan silinmeyecek bir yılbaşı kutlaması sunuyor. Ozone Night Club ise DJ Alex’in gün ağarana kadar sürecek eğlenceli programı ile muhteşem ve unutulmayacak bir yılbaşı gecesi sunuyor. Tüm salonlarda limitsiz yerli içki servisi yanında gece yarısı yeni yılın gelişi şampanya ikramı ile kutlanıyor.

Cevher

Çocuklara Özel Yeni Yıl Partisi

Çocukları da unutmayan Wyndham Grand İzmir Özdilek, minik misafirlerine müzik, dans, animasyon oyuncaklar ve filmler gibi daha birçok sürpriz hazırlıyor. Çocuklar için açık büfe akşam yemeği ve limitsiz meşrubat ile sınırsız eğlence sunuyor.

Rumeli Brass Band


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN