HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Haziran 2018

Wyndham Grand İzmir Özdilek Ödüle Doymuyor

Magazinizmir
2017 yılındaki büyük başarılarına bu yıl yenilerini ekleyen Wyndham Grand İzmir Özdilek, aldığı son ödülü tüm personelin katıldığı gösterişli bir kokteyl ile kutladı.

Tüm Wyndham Grand Otelleri arasından ‘Best of Award’ ödülüne layık görülen Wyndham Grand İzmir Özdilek, misafirlerine sunduğu kusursuz hizmet ile emin adımlarla ilerliyor.

Wyndham Otelleri’nin Türkiye’deki şubelerinden Wyndham Grand İzmir Özdilek, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Son olarak dünya çapındaki Wyndham Otelleri arasında birinci seçilerek ‘Best of Award’ ödülünü alan Wyndham Grand İzmir Özdilek, bu başarısını büyük bir organizasyonla kutlayarak çalışanlarını motive etmeyi sürdürüyor.

Bu eğlenceli kokteylde konuşan Wyndham Grand İzmir Özdilek genel müdürü Funda Çam, kendilerine ilke edindikleri prensiplerden bahsetti. Atatürk’ün ‘’Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.’’ sözünü felsefe edindiklerini dile getiren Çam, bu güzel ödüle layık oldukları için çok mutlu olduklarını belirtti. Funda Çam, aldıkları her ödülün Wyndham Grand İzmir Özdilek çalışanlarını çok gururlandırdığını da sözlerine ekledi.

Kokteylde Wyndham Hotel Group Başkanı ve CEO’su Geoffrey A. Ballotti’nin yazdığı mesajın içeriğine de değinildi. Balotti mesajında Wyndham Grand İzmir Özdilek’in Wyhndham Grand Otelleri arasında ‘en iyi otel’ seçildiğini söyledi. Ayrıca Balotti bu kalitedeki otellerin misafirperverlikleriyle Wyndham markasının kalitesini arttırdığına da dikkat çekti.

Ayrıntılı bilgi için www.wyndhamgrandizmir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN