HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 2 Ağustos 2017

Wyndham Grand İzmir Ekibi Personel Kokteylinde Yorgunluk Attı

Magazinizmir
Genel Müdür Funda Çam başarılı geçen sezonun değerlendirmesini yaptığı konuşmasında "Yoğun ve verimli geçen bu dönemde bu kokteylde kendimize küçük bir mola veriyoruz" dedi.

2017yılının ilk 6 ayında "Ayın Personeli" olarak seçilen ekip üyelerini tebrik eden Funda Çam "TSE denetiminden ve Wyndham Kalite Güvencesi denetlemesini en iyi seviye olan
A derecesi ile tamamladık. Yılda 1 kez gerçekleşen bu denetlemede tüm çalışma arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Genel Müdür Funda Çam son 3 ayda toplantı organizasyonlarını, iftar yemeklerini otelimizde gerçekleştiren şirketlerden gelen teşekkür mektuplarını ekiple paylaşırken "Mezuniyet balolarını otelimizde yapan üniversite ve kolej yönetimlerinden alınan teşekkürler bizler için ayrı bir önem taşıyor" dedi.

Ekiple birlikte kutlama pastası kesen Funda Çam "Misafirlerimizin hayatlarının en güzel anlarında ev sahipliği yapmak bizler için mutluluk vesilesi. İlk günkü heyecan ve şevkle işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN