HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Temmuz 2018

Wyndham Gran İzmir ‘de Muhteşem Gece

Magazinizmir
Uzakdoğu lezzetleriyle dolu bir İzmir eğlencesi Wyndham Grand İzmir Özdilek’te Wyndham Grand İzmir Özdilek, SPA üyelerine ve tüm katılımcılarına sınırsız müzik ve Uzakdoğu lezzetleriyle unutulmaz bir gece yaşattı.

Wyndham Grand İzmir Özdilek, düzenlediği etkinliklerle otelcilik alanında aldığı ödüllerin hakkını vermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde SPA üyelerine özel düzenlediği davetle Wyndham Grand İzmir Özdilek, İzmirlileri lezzetli Uzakdoğu yiyecekleri ve sınırsız müzikle buluşturdu. Menüsünde Uzakdoğu mutfağından sıcak ya da soğuk servis edilen yiyeceklerin bulunduğu açık büfede suşi çeşitleri dikkat çekti.

Maki Suşi, California Suşi, NigiriSuşi, Hand Roll Suşiden oluşan suşi bar, herkesin zevkine uyan suşilerle misafirleri memnun etti. Çerezlerin, kruditelerin ve karides cipslerin sergileneceği bistrodaki tatlar ise davetlilere lezzet dolu anlar yaşattı. Sebzeli noodle, Hong Kong usülü levrek, Tayland usulü tavuk salatası gibi yemeklerden oluşan ana menü ise katılımcıları dünya mutfağından farklı lezzetlerle buluşturdu.

Kızarmış dondurma ve kızarmış muzdan oluşan tatlı menüsü, misafirlerin iştahını kabartmayı hedeflerken, içecekler de çeşitliliği ile göz doldurdu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN