HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 3 Temmuz 2018

Veysi Öncel Küçük Kızını Evlendirdi

Magazinizmir
Pırıl Otel ve Ekmekiçi Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Öncel ve eşi Tangül Öncel'in küçük kızı Dila Öncel ile Ankara'nın tanınmış ailelerinden Abdurrahman ve Nadide Şenol'un oğulları Ferhat Şenol bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Yaklaşık bir yıl önce tanışan Ekmeiçi ve Pırıl Otel Yönetim Kurulu Üyesi Dila Öncel ile Avukat Ferhat Şenol geçtiğimiz yaz aylarında Sahilevlerindeki evlerinde yapılan nişan ve Mardin'de yapılan kına gecesinin ardından Çeşme DilalilaBeach'te gerçekleşen muhteşem düğün ile dünya evine girdi.

Yaklaşık 700 davetlinin katıldığı nikahı Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur kıyarken nikah şahitliklerini ise AKP İzmir Milletvekili M.Atillla Kaya, İTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu, Mehmet Can, İbrahim Türkoğlu ve Pırıl Öncel yaptı. Şıklıkları ile göz kamaştıran Dila Öncel gelinlik tercihi dünyaca ünlü marka Berta Bridal'den yana kullanırken damat Ferhat Şenol ise Vakko'yu seçti. Yeni evli çift balayı tercihini Seyşeller'den yana kullandı. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN