HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Şubat 2019

VeryNazz Shoppe, Renkli Bir Lansman ile Kapılarını Açtı

Magazinizmir
Ünlü oyuncu Naz Elmas, VeryNazz Shoppe ismini verdiği ve 42 Maslak Modül İstanbul’da kapılarını açan yeni markasını moda severlerle buluşturdu.

Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın merkezi 42 Maslak’ın beşinci katındaki Modül İstanbul’da yer alan VeryNazz Shoppe, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen renkli bir lansman ile kapılarını moda tutkunlarına açtı. Naz Elmas’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe Erol Özmandıracı, Merve Boluğur, Sedefhan Oğuz, Sinem Işık ve Ali Selçuk gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda ünlü sima katıldı. Oyuncu Merve Boluğur, bu özel gününde yakın arkadaşı Elmas’ı yalnız bırakmayarak alışveriş sırasında renkli görüntüler sergiledi.

Ünlü oyuncu Naz Elmas, VeryNazz Shoppe ile eşsiz tasarım ürünleri ve kreatifson moda takıları moda severlerin beğenisine sundu. Önemli tasarım markalarını tek bir çatı altında toplayan 42 Maslak Shopping Mall’un konsept mağazası Modül İstanbul DesignLab’da yer alan VeryNazz Shoppe’ta tasarım mobilyalardan, gözlük, çanta, kırtasiye ürünleri, kadın giyim, evcil hayvan aksesuarlarına kadar geniş bir yelpazede ürünün yanı sıra Türk ve yabancı günümüz genç sanatçılarının eserlerine de yer veriliyor. Mart başı itibari ile Emaar Square Mall’da ikinci şubesi açılacak olan Modül İstanbul DesignLab içinde de VeryNazz Shoppe yer alacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN