Vakko Wedding House'un Büyüleyici Dünyası İzmir'de!

Dünyanın en ünlü tasarımcı ve markalarının gelinlik modellerinin buluştuğu Vakko Wedding House’un büyüleyici dünyası artık İzmir’de...Birbirinden özel ve şık seçenekleriyle sadece İzmir’e değil tüm Ege Bölgesi’ne seslenecek Vakko Wedding House İzmir’de, Vakko Wedding, Pronovias ve Vakko Couture’ün yanı sıra en şık sofraların vazgeçilmezi Christofle da yer alıyor.

Gelinlik trendlerinin belirleyicisi otuza yakın tasarımcı ve markanın eşsiz koleksiyonlarının bir arada sunulduğu Vakko Wedding House İzmir, 850 metrekarelik bir alana yayılıyor. Moda ve tasarımın yeni çekim merkezi olmaya aday mimarisi ve markalarıyla Point Bornova’da açılan Vakko Wedding House İzmir’de, Vakko Wedding ve Pronovias olarak iki ayrı gelinlik showroom’unun yanında bir de couture showroom’u bulunuyor. İkisi VIP olarak tasarlanmış dört adet prova odasının yer aldığı mağazada, ‘Wedding House’ konseptiyle tüm seremonilere uygun gelinlik, couture elbise ve aksesuarları bir arada sunuluyor. Bu konseptin içinde Pronovias abiye koleksiyonu da ilk defa İzmirlilerle buluşuyor.

Vakko Wedding House İzmir açılışında basın mensuplarını ağırlayan Vakko Wedding Kurucusu Marina Elhadef, İzmirli gelin adaylarının da en özel anlarına eşlik edecek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek "Vakko Wedding sadece Türkiye’de değil dünyada eşi benzeri olmayan bir konsept sunuyor. Gelin adaylarına hazırlıklarının ilk gününden itibaren hayatları boyunca unutamayacakları bir deneyim yaşatıyor. Vakko Wedding House İzmir’in büyülü dünyası ve ayrıcalıklı hizmeti ile sadece İzmir’e değil tüm Ege Bölgesi’ne sesleneceğiz. Vakko Wedding House konseptinin İzmir’e yeni bir soluk getireceğini düşünüyorum." dedi. Marina Elhadef, toplantıda 2016 İlkbahar-Yaz sezonunu gelinlik trendlerini de anlattı.
Dünyaca ünlü, exclusive olarak Vakko Wedding’de yer alan markalar:

Pronovias, Berta, Elie by Elie Saab, Inbal Dror, Jenny Packham, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de la Renta, Reem Acra, Romona Keveza, Temperley Bridal, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Bliss Monique Lhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, Novia D’Art, St.Patrick, Tadashi, Theia White ve White One markaları exclusive olarak Vakko Wedding dünyasında yer alıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Vakko Wedding House İzmir, İzmir Vakko Wedding House, Marina Elhadef, İzmir Açılışları, İzmir Giyim Mağazaları, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti