Uygarlı Miniklerin Mezuniyet Sevinci

Bostanlı'da hizmet veren Uygar Çocuk Evi ve Çocuk Kulübü'nün yıl sonu gösterisi ve mezuniyet töreninde tüm yeteneklerini sergileyen öğrenciler velilerden tam not aldı.Çakabey Koleji kampusunda gerçekleştirilen gösteride, bir yıl boyunca öğrendiklerini sergileyen minikler, rengarenk kostümleri ve sempatik tavırlarıyla alkışlandı.

Uygarlı öğrenciler İngilizce ve Türkçe koro, halk dansları, modern dans, İngilizce drama, ritim grubu ve mezuniyet dansıyla izleyenlerin ilgi odağı oldu.

Uygar Çocuk Evi Kurucusu Sevgi Temizer, her çocuğun bir birey olduğu gerçeğiyle yola çıkarak çağdaş, modern, donanımlı ve Atatürkçü kuşaklar yetiştirmek için yola çıktıklarını söyledi.

Öğrencilerin yıl boyunca edindikleri yeteneklerini bu özel gösteride sergilediklerini kaydeden Temizer, bu yıl mezun olarak ilkokula başlayacak olan tüm öğrencilere eğitim yaşamları boyunca başarılar diledi.

Uygar Anaokulu'nda ders yılını başarıyla tamamlayan öğrenciler, tören sonunda keplerini havaya atarak mezuniyet sevincini doyasıya yaşadı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bostanlı İzmir, Uygar Çocuk Evi izmir, izmir çocuk kulübü, çocuk kulübü izmir, izmir uygar çocuk evi, yıl sonu gösterisi izmir, mezuniyet töreni izmir, Çakabey Koleji izmir, modern dans izmir, ritim grubu izmir, Sevgi Temizer, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti