HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 22 Nisan 2017

Uygarlı Miniklerin 23 Nisan Coşkusu

Magazinizmir
Uygar Çocuk Anaokulları öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel gerçekleştirdikleri etkinlikte tüm hünerlerini sergiledi.

Bostanlı ve Çiğli Çiftehavuzlar'daki şubeleriyle eğitim veren Uygar Çocuk Anaokulları'nın öğrencileri, programa İstiklal Marşıyla başladı; Cumhuriyet ve Atatürk sevgisi içeren şarkıları hep bir ağızdan seslendirdi.

Ellerindeki Türk bayraklarını coşkuyla sallayan 3, 4, 5 ve 6 yaş gruplarındaki öğrenciler, programın sonunda 10. Yıl marşını söyledi.

Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Uygar Çocuk Anaokulları Kurucusu Sevgi Temizer, geleceğe Cumhuriyet ilkelerine bağlı kuşaklar armağan etmek için çalıştıklarını söyledi.

Her öğrencinin bir birey olduğunu ve okul öncesi eğitimin çocuğun karakter ve becerilerinin şekillenmesinde önemli rol oynadığını dile getiren Temizer, Uygar Çocuk Anaokulları'nın oturmuş eğitim sistemi ve güçlü kadrosuyla hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

Her Şey Çocuklar İçin

"Bizim için en büyük mutluluk, emek verdiğimiz çocukların büyüyüp sağlıklı ve topluma faydalı bireyler olduğunu görmek" diyen Sevgi Temizer sözlerini şöyle sürdürdü: "İnsanlar bize en sevdikleri, en fazla önem verdikleri değerlerini, çocuklarını emanet ediyorlar. Biz de bunun bilincinde hareket ediyoruz. Beslenmeden, temizliğe her ayrıntıya çok önem veriyoruz. Her konuda büyük emek sarf ediyoruz. Sadece adımızı duyurmak ve bir marka olmaya çalışmak yerine, sağlıklı hizmet vermek için büyük çaba sergiledik. Bu da bize başarıyı getirdi. Yola çıkarken, amacımız para kazanmak değil, topluma en iyi şekilde hizmet etmekti. Burada kendi evimizdeymişiz gibi titiz davrandık. Böyle olunca da, karşımıza çıkan insanlar kalitemizi gördü. En iyisini yapmaya çalışmak ise bizi yukarılara taşıdı" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN