Ünlülerin Güzellik Merkezi Bostanlı’da

Ünlü isimlerin tercih ettiği güzellik merkezi Emsal Doğan'ın ikinci şubesi Bostanlı'da görkemli bir törenle hizmete açıldı.İzmir’deki ilk şubesini geçtiğimiz yıl Alsancak’ta müşterileriyle buluşturan Emsal Doğan Güzellik Merkezi'nin Bostanlı şubesinin açılışına 100'e yakın seçkin davetli katıldı.

7 kişilik deneyimli personeliyle kaliteli hizmetin adresi olan Emsal Doğan Güzellik Merkezi, Türkiye’de tek kaş uygulaması olan Shapphire Blading, 3D micro blading, ipek kirpik, protez tırnak, dermaroller, dermapen, cilt bakımı, kimyasal peeling ve saç simülasyonu uygulamalarını başarıyla gerçekleştiriyor.

Sektörde bir ilke daha imza atarak İzmir’in çevre il ve ilçelerinden gelecek grup müşterilerini VIP araç ile evlerinden alıp, evlerine bırakan Emsal Doğan Güzellik Merkezi, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlama yolunda ilklere imza atıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Emsal Doğan, Emsal Doğan Güzellik Merkezi Bostanlı, İzmir Emsal Doğan Güzellik Merkezi, Shapphire Blading, 3D micro blading, ipek kirpik, protez tırnak, dermaroller, dermapen, cilt bakımı, kimyasal peeling, saç simülasyonu İzmir, İzmir Güzellik Merkezleri, İzmir Cemiyeti