HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Temmuz 2018

Ünlü Sanatçı Sinan Akçıl İzmirlileri Coşturdu

Magazinizmir
Ünlü pop sanatçısı Sinan Akçıl Optimum’da İzmirliler ile buluştu. Bahçe Konserleri’nde sahneye çıkan Sinan Akçıl hayranlarını muhteşem sahne performansı ile coşturdu.

İzmir’i çok sevdiğini ve İzmir’e yerleşebileceğini söyleyen yakışıklı sanatçı konseri ile sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı.


İzmir Optimum AVM, yaz aylarının keyfini birbirinden özel konserler ile taçlandırıyor. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını her hafta sonu bahçe alanında ağırlayarak, misafirlerine unutulmaz saatler yaşatan İzmir Optimum AVM’nin bu haftaki konuğu Sinan Akçıl oldu.

Sinan Akçıl Sahnede Yerinde Duramadı

Optimum Bahçe’deki çimlerin üzerinde, açık havada Sinan Akçıl’ı alkışlarla karşılayan İzmirliler ünlü sanatçının şarkılarına keyifle eşlik etti. İzmir Optimum AVM’de sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarını coşturan Sinan Akçıl, sık sık hayranlarının arasına karışarak katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Sesi ve şarkıları kadar yakışıklılığı ile dikkat çeken Sinan Akçıl, güzel bir yaz gecesinde açık havada İzmirlileri doyasıya eğlendirdi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN