HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 18 Şubat 2017

Ünlü Manken Okan Canbolat'tan Avustralya'da DEV Proje

Magazinizmir
Mankenlik kariyerini Geçtiğimiz senelerde evlenerek gittiği Avustralya’da sürdüren Ünlü Manken Okan Canbolat, yeni projeler peşinde.

HOLLYWOOD’da ünlülerin menajeri olan Varol Porsemay ile yapacağı işlerden bahseden Canbolat Avustralya Amerika bağlantılı işler yapmanın planlarını yapıyor.

Yakın dostu ve arkadaşı Varol Porsemay ile Adil Gülmen ortaklığında iş yapacaklarını dile getiren Canbolat hayırlısıyla süreci başlattık.Avustralyada Türk sanatcılara önderlik eden TURKUAZ denilince akla gelen isim Tansu Cogur ile de birlikte yeni projeler yapmayı planlıyorum.Cogur Avusturalya’da çok tanınan ve başarı bir isim.Son olarak Avusturalya’da gerçekleştirdiği Beyaz Show oldukça ses getirdi.

Giydiği kıyafetler ve ilginç ayakkabılarıyla da Avusturalya’da dikkat ecen Okan Canbolat "çok samimi dostum ve arkadaşım ünlüler ve Dünya yıldızlarına da ayakkabı yapan yakın arkadaşım Onur Ateş’e teşekkür ederim" dedi.

Evliliğindende bahseden genç manken Okan canbolat "Deniz Canbolat ile çok mutlu bir yaşam sürdüyorum. Eşimle çok iyi anlaşıyorum birdaha dünyaya gelsem yeniden onunla evlenirdim kesin ve net eşimle yeni projeler İçin kolları sıvadık.Ünlülerin modacısı Cemil ipekçi ile çalışan şimdilerde kendi dükkanını açan Türkiye’de en çok iş yapan modacılar arasına girmeyi başarmış yine benim yakın dostum Deniz Albayrak ile Avustralya’da moda dükkanı açmak İçin kolları sıvadık. Sanatçı Metin Arolat ve Adil Gülmen ile sürpriz birçok projeye imza atacağız. Metin Arolat ile Avustralya’da yapacakları bu sürpriz proje hayata geçtiğinde herkesin zaten bunu duyup görecek" dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN