HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Haziran 2018

Ünlü İsimler Orman Terapisiyle Rahatladı!

Magazinizmir
Dünyanın en lüks doğa oteli ödülünü iki kez kazanan NG Sapanca, iyi yaşam konusunda dünyada önemini giderek arttıran Forest Bathing-Orman Terapisi’ni Türkiye’ye getirdi.

Yeni konsept, dünyaca ünlü doğa terapisti Petra Wetterholm’ün katılımıyla,NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür ev sahipliğinde, bir çok ünlü isme tanıtıldı.

Nefise Karatay Day

Wellness ve SPA alanında dünyanın saygın ödüllerini kazanan NG Sapanca, iyi yaşam tutkunlarını dünyada yükselen bir trend ile tanıştırdı. Forest Bahting-(Orman Terapisi) olarak bilinen akımın içeriğinde doğada sessizce yürümek, sesleri, kokuları, renkleri hissetmek, kısaca doğayı içine çekmek bulunuyor. NG Sapanca’nın Türkiye’deki öncülüğünü yaptığı bu akım, Hediye Güral Gür ev sahipliğinde, Deniz Akkaya, Tuvana Büyükçınar, Nefise Karatay Day, Özlem Kaymaz, Elif Ece Uzun, Fulya Zenginer, Alize Tansever, Sedef İybar, ve Make-Up artisti Hamiyet Akpınar gibi isimlerin bulunduğu bir gruba deneyimlettirildi.

Petra Wetterholm

Forest Bathing-Orman Terapisi’nin en önemli terapistlerinden olan Petra Wetterholm misafirlere tanıttığı yeni trend ile konuklar, doğanın iyileştirici gücüyle buluştular.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN