MAGAZİN -- 5 Eylül 2015

Türkiye'nin En Güzel ve En Yakışıklı Modelleri Seçildi

Magazinizmir
Optimum Outlet’in sponsorluğunda bu yıl 15.’si düzenlenen Miss&Mr Model Of Turkey, Kaya Thermal&Convention Center'de düzenlenen muhteşem bir final gecesiyle Türkiye’nin en güzel ve en yakışıklı modelleri taçlandırıldı. İlknur Mutabıkoğlu ve Mert Akdeniz bu yılın Optimum Modelleri olarak seçildi.

 İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen elemeler sonucunda Türkiye genelinde katılan binlerce genç model arasından şanslı 16 bayan ve 16 erkek finalistin podyuma çıkmaya hak kazandığı yarışma Number One Türk Tv’den canlı olarak yayınlandı.

Miss & Mr Model Of Turkey Kurucu Başkanı Akif Örük’ün koreografileri ve özel spor eğitmeni Barış Çunguroğlu’nun hazırladığı danslarla muhteşem bir şova dönen gala gecesinin sunuculuğunu Didem Gürüzümcü ve Palet Zengin gerçekleştirdi. Canlı olarak yayınlanan gala gecesinde sahne alan Özgün, Levent Dörter ve Tuğba Yurt yarışmacıların heyecanını paylaştı.

Jüride; Hilmi Noyan, Erdal Güvenç, Barış Çunguroğlu, Akif Örük, Simge Tertemiz, Ece Begüm Yücetan, Gürbey İleri, Duygu Şenyürek, Haldun Altılar, Özkan Yavuzalp, Özge Zeki, Ebru Akel, Dilek Süslüer, Demet Kebapçılar, Öner Evez, Muzaffer Tağıl ve Tülin Erdem yer adı. Dereceye giren finalistler birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu.

İlk Üçe Giren Finalistler

1. Büşra Canbaz - Fırat Eti
2. Lara Alan – Berkem Beytekin
3. Optimum Modelleri İlknur Mutabıkoğlu - Mert Akdeniz

Derece alan finalistler:

Swimsuit Fulya Sena Sarıgül- Samet Gürgöz
Future Firuzan Eda Eskiyurt - Mustafa Doğa Çetin
Fotomodel Meltem Kaya –Deniz Kılıç

FACEBOOK İLE BAĞLAN