Tunçer'den Öğrencilere Kariyer Tüyoları

Özgörkey Otomotiv İcra Kurulu Üyesi, IT Direktörü ve Genel Müdürü Toygun Tunçer, iş yaşamındaki tecrübelerini Ege Üniversitesi öğrencileri ile paylaştı.Ege Üniversitesi İşletme Kulübü’nün düzenlediği 3. Kariyer Sokağı Projesi’ne konuşmacı olarak katılan Tunçer, öğrencilere başarılı bir kariyerin tüyolarını verdi. Geçtiğimiz yıllarda TÜSİAD, EBSO, İTO ve EGİAD gibi Türkiye’nin önde gelen kurum ve şirket temsilcilerini ağırlayan öğrenciler, bu yılda birbirinden değerli isimlerin bilgi ve tecrübelerini dinleme fırsatı buldu.

Kendinizi Sürekli Yenileyin

Organizasyonun aynı zamanda baş sponsorluğunu da yapan Özgörkey Otomotiv, yapılan çekilişle bir öğrenciye de BMW bisiklet hediye etti. Toplantıda ilk sunumu yapan Özgörkey Otomotiv İcra Kurulu Üyesi, IT Direktörü ve Genel Müdürü Toygun Tunçer, 400 öğrencinin izlediği toplantıda iş yaşamının inceliklerini anlattı. Başarı için çok çalışma ve sabırlı olmanın gerektiğini ifade eden Tunçer, hızla gelişen dünyada yöneticilerin de sürekli kendilerini yenilemeleri ve çağa ayak uydurmalarının zorunlu olduğuna dikkat çekti. Tunçer, 2 saat süren sunumunun ardından öğrencilerle anı fotoğrafı çektirdi. Toplantı sonunda da yapılan çekilişle bir öğrenci BMW bisiklet kazandı.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özgörkey Otomotiv İzmir, İzmir Özgörkey Otomotiv, Toygun Tunçer, Ege Üniversitesi İzmir, İzmir Ege Üniversitesi, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti