HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 25 Temmuz 2018

Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın Şarkılarıyla İzmirlileri Büyüledi

Magazinizmir
Pop müziğin romantik isimlerinden Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın, İzmir Optimum’da düzenlenen Bahçe Konserleri’nde unutulmaz bir performansa imza attılar. Yaz keyfini Bahçe Konserleri ile taçlandıran İzmirliler, Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın için İzmir Optimum’a akın ettiler.

Yaz etkinlikleri kapsamında İzmir Optimum’un Bahçe Konserleri’nde bu hafta Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın İzmirlilerle buluştu.

İzmir Optimum’da konser veren sanatçılar, popüler şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdiler. Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın, beraber verdikleri konserin ardından hayranları için son albümlerini ve fotoğraflarını imzaladılar. İzmir Optimum’un ziyaretçileri, ünlü isimlerle fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştılar.

İki Muhteşem Sesten İzmirliler için Müthiş Konser

Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın, kendilerini yakından görmek isteyen hayranlarıyla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdiler. Yaz boyunca dillerden düşmeyen, en romantik aşk şarkılarını İzmir Optimum’da seslendiren Tuna Kiremitçi ve Özge Fışkın, sahne performanslarıyla izleyenlerden tam not aldılar.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN