Tuğçe İle Murat'ın Peri Masalı

İzmir’in tanınmış iş adamlarından Kenan Lider’in oğlu Murat Lider ile Mimar Vedat Ustan’ın kızı Elif Tuğçe Ustan’ın düğün törenleri İzmir iş dünyasının tanınmış simalarını bir araya getirdi.İzmirli iş adamı Tekbay Kalıp Makine Plastik Saç San. Ve Tic. Ltd.Şti ve KL İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Lider’in oğlu EBSO Meclis Üyesi Murat Lider, tanınmış mimarlardan Vedat Ustan’ın kızı Uluslararası İlişkiler Uzmanı Elif Tuğçe Ustan ile dünya evine girdi.

Kaya İzmir Thermal&Convention’da yapılan muhteşem düğün töreni İzmir’in tanınmış isimlerini buluşturdu. 2 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çiftin nikah şahitliklerini EBSO Meclis Başkanı Salih Esen, Kenan Lider ve Vedat Ustan yaptı. Gelin Elif Tuğçe Uskan Ayzer Yorgancıoğulları imzalı gelinliğiyle göz kamaştırırken damat Murat Lider Kupon şıklığını tercih etti.

Nikahın ardından davetliler Grup Pozitif’in hareketli şarkılarıyla gönüllerince eğlendi. Karadenizli Kemançe Sanatçısı İhsan Aydın ve Horon Ekibi’nin gösterisi ise gecenin sürprizi oldu. Tuğçe ve Murat, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayını ileri bir tarihe ertelediler. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kenan Lider, Murat Lider, Vedat Ustan, Elif Tuğçe Ustan, Tekbay Kalıp Makine Plastik Saç San. Ve Tic. Ltd.Şti, KL İnşaat, Kaya İzmir Thermal&Convention, Salih Esen, Ayzer Yorgancıoğulları, Kupon, Grup Pozitif, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti