HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Mart 2018

Toy İzmir Ege Perla'da Cumartesi Kahkaha, Pazar Günü Çocuk Oyunu!

Magazinizmir
İzmir’in yeni sahnesi TOY İzmir Ege Perla; doya doya gülmek isteyenleri 10 Mart Cumartesi akşamı Yavuz Günal’ın stand-up gösterisine, çocukları ise 11 Mart Pazar günü "Bremen Mızıkacıları Yeni Dünya Bandosu" adlı çocuk oyununa çağırıyor!

Tiyatro, oyunculuk ve yazarlık gibi sahne sanatlarının en önemli disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan TOY İstanbul; İzmir Ege Perla’da hayata geçirdiği yeni sahnesi ile sahne sanatlarını İzmir’e taşıyor.

Yavuz Günal, "Yavuz Diye Bi Çocuk" adlı tek kişilik gösterisiyle 10 Mart 2018 Cumartesi akşamı saat 20.00’de TOY İzmir Ege Perla’ya konuk olacak. Yaratıcı hikâyeleri ve kendine özgü tarzıyla dikkat çeken yetenekli komedyen, İzmirli izleyicilere kahkaha dolu bir akşam yaşatacak.

TOY İzmir Ege Perla’da 11 Mart 2018 Pazar günü 16.00’da ise "Bremen Mızıkacıları Yeni Dünya Bandosu" adlı çocuk oyunu sahnelenecek. Grimm Kardeşler’in yazdığı, Canan Şahin’in Türkçeleştirdiği ve Abdullah Gün’ün yönettiği oyunda; Hakan Gün, Hasan Gündoğdu, Ertuğrul Doğancan, Emre Ertunç ve Mesut Gün rol alıyor. “Bremen Mızıkacıları Yeni Dünya Bandosu”, evlerinden kovulan Eşek, Köpek, Kedi ve Horoz’un hayatta kalma ve özgür bir yaşam kurma mücadelesi... Eşek, yaşlandığı için ev sahibi ona kötü davranmakta ve hor görmektedir. O da çareyi kaçmakta bulur. Köpek de yaşlandığı ve eskisi gibi avlanamadığı için sahibi tarafından kovulmuştur. Kedi ise tembel olduğu ve bir işe yaramadığı gerekçesiyle sokağa atılmıştır. Horoz, eve gelen misafirler için kesip yenmek istediği için kaçmıştır. Tüm hayvanların yolları kesişir ve Bremen’e gidip Belediye Bandosu’na katılmaya karar verirler.

Etkinliklere ait biletler Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN