HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 27 Kasım 2018

TheHarma’dan Anlamlı Gece

Magazinizmir
İzmir Urla ilçesinde kısa bir süre önce hizmete açılan ve açıldığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren TheHarma’da konserler dur durak bilmeden devam ediyor.

Urla TheHarma bu hafta sonu 1 Aralık cumartesi gecesi anlamlı bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Bir aralık cumartesi gecesi gerçekleşecek olan Penta konserinden elde edilecek gelir, Urla’da ikamet eden üç buçuk yaşında lösemi hastası bir miniğin ailesine destek amaçlı tedavisinde kullanılmak üzere toplanacak.

Giriş ücretli olan Penta konserinden kapıda alınacak ücret dışında içeride ödenecek hesabında minik hastaya aktarılacağı gecede dayanışma ruhunu yeniden hatırlatmak ve yaşatmak amaçlı bir organizasyon düzenlediklerini belirten Cenker Büyük Beyaz Doruk, ‘’müdavimlerimizle birlikte bizler büyük bir aileyiz’’ dedi.

Urla hacı İsa mahallesi sevinç sokakta hizmete açılan TheHarma, İzmir gece hayatına farklı ve yeni bir soluk katıyor.1850’li yıllarda sinagog olarak kullanılan daha sonra 1960’larda eve dönüştürülen tarihi taş bina atmosferiyle de misafirlerini büyülüyor. Toplan 240 metre kare alana sahip iki kapalı salonuolanmekan 150 kişilik kapasiteye sahip. Çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri saat 02:00’a dek açık olan TheHarma’da; Çarşamba günleri Polet ile Ateş akustik rock pop müzik yaparken Cuma ve cumartesi günleri değişken olarak İzmir’in tanınmış guruplarıPenta, Daha Neler SalashBand, Alegra Akustik Rock, Wanted sahne alıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN