Tepekule'den 2016'ya Merhaba

2016 yılına sımsıcak bir merhaba diyen Tepekule A7 Şehir Kulübü ve Kordelya Özel Günler salonu, konuklarına özel lezzetler ve hoş sürprizlerle unutulmaz bir yılbaşı programı sundu.A7 Şehir Kulübünde İzmirin eşsiz körfez manzarasına karşı yeniyılı kutlayan konuklar

Aziz Özen ve Nihat Şendündar, birbirinden güzel şarkılarıyla müzik yolculğuna çıktı; etkinlik Dj performansı ile devam etti.

 

Kordelya Özel Günler Salonunda ise yine lezzetli meze ve yemekler eşliğinde konuklara ziyafet sofraları sunuldu. Gece boyunca Grup Omnitone ve oryantal dans gösterisi, misafirlere yüksek tempolu ve eğlenceli bir programla dolu dolu bir yılbaşı gecesi yaşattı.

 

Tepekule Özel Günler Salonları Halkla İlişkiler Müdürü Yasemin Erdöl, Tepekule'nin İzmir'de bir yılbaşı geleneği haline geldiğini belirterek, 2016'nın herkese mutlulukhuzur ve barış getirmesini diledi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tepekule A7 Şehir Kulübü İzmir, İzmir Tepekule A7 Şehir Kulübü, Aziz Özen, Nihat Şendündar, Kordelya Özel Günler Salonu İzmir, Yasemin Erdöl, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti