Tepekule'de 2016 Yılına Sımsıcak Bir Merhaba

2016 yılına sımsıcak bir merhaba demeye hazırlanan Tepekule A7 Şehir Kulübü ve Kordelya Özel Günler salonu, konuklarına özel lezzetler ve hoş sürprizlerle unutulmaz bir yılbaşı programı sunacak.A7 Şehir Kulübünde İzmirin eşsiz körfez manzarasına karşı yeniyılı kutlamak isteyenler için
Aziz Özen ve Nihat Şendündar, birbirinden güzel şarkılarıyla geceye renk katacak; etkinlik Dj performansı ile devam edecek.

A7 Şehir Kulübü'nde mevsim mezeleri, pastırmalı börek, dağ kekiği ile marine edilmiş Dana Antrikot gibi lezzetlerde beğeniye sunulacak.

Kordelya Özel Günler Salonunda ise yine lezzetli meze ve yemekler eşliğinde konuklara ziyafet sofraları sunulacak. Gece boyunca Grup Omnitone ve oryantal dans gösterisi, misafirlere yüksek tempolu ve eğlenceli bir programla dolu dolu bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

Tepekule Özel Günler Salonları Halkla İlişkiler Müdürü Yasemin Erdöl, Tepekule'nin İzmir'de bir yılbaşı geleneği haline geldiğini belirterek, her zevke uygun özel bir program hazırladıklarını dile getirdi.

Geceye özel olarak Konak, Karşıyaka ve Bornova merkeze yarım saatte bir ücretsiz ring seferleri de düzenleyeklerini söyleyen Yasemin Erdöl, yılbaşı programları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyenlerin 462 67 30'u arayabileceklerini de sözlerine ekledi.

Çocuklara Özel Yılbaşı Programı

Tepekule Özel Günler salonları yaklaşan yılbaşı için çocuklar için de özel bir yeni yıl programı hazırladı.

Büyükler farklı salonda eğlenirken minikler de kendilerine ayrılan bölümde eğlencenin tadını çıkaracak. 2016 yılbaşına özel lezzetli mönüler ve yeni yıl kurabiyelerinin sunulacağı etkinlikte Vitamin Organizasyon eşliğinde Survivor Show ve animasyon gösterileri çocuklara neşeli saatler yaşatacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tepekule A7 Şehir Kulübü İzmir, İzmir Tepekule A7 Şehir Kulübü, Kordelya Özel Günler salonu İzmir, Aziz Özen, Nihat Şendündar, Yasemin Erdöl, Survivor Show İzmir, Vitamin Organizasyon İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı