HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 23 Temmuz 2019

Tenis Federasyonu Başkanı Durmuş’tan Küçük Kulüp’e Tam Not

Magazinizmir
Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Küçük Kulüp’ü ziyaret ederek, yenilenen ve üstü makaralı sistemle kapatılabilen kortlara tam not verdi.

Kort kalitesine yönelik yaptığı yatırımlar ve son dönemde sık sık vefa başlığı adı altında düzenlediği turnuvalarıyla dikkat çeken Küçük Kulüp, bu kez de Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş’u ağırladı.

Ev sahipliğini Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik ve Türkiye Tenis Federasyonu’nun İzmir’de yaşayan yönetim kurulu üyesi Bülent Necimoğlu’nun yaptığı buluşmada Başkan Cengiz Durmuş, Küçük Kulüp’ün hem kortlarını inceledi, hem de eline raketi alıp, deneyimleme fırsatı buldu.

“İZMİR’DEN ÇOK İYİ SPORCULAR ÇIKACAK”

Ziyarete ilişkin bilgi veren Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Sarıgedik, “Türkiye Tenis Federasyonu’nun kıymetli Başkanı Cengiz Durmuş’u, kulübümüzde ağırlamaktan onur duyduk. Ülkemizde tenisin gelişmesi için Başkan Durmuş ile omuz omuza çalışmak bizim için bir mutluluk vesilesi. Türk tenisinin yurt dışında da ses getirmesi için bana göre en önemli duraklardan biri olan İzmir’den inanıyorum ki önümüzdeki yıllarda çok iyi sporcular çıkacaktır. Bunun temelini atmak, altyapısını atmak için gerekli tüm girişimleri destekleyeceğimizi vurgulamak istiyorum” dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN