Tasarım Şenliği İzmir'de

İzmir’in şık tasarım mağazalarından biri olan Rouge et Blanc Alsancak mağazasında çok özel bir tasarım şenliği düzenledi.İzmirli ve İstanbullu birbirinden farklı tarzdaki tasarımcıların ürünlerinin yer aldığı Rouge et Blanc üç gün boyunca İzmirlilere eğlenceli ve keyifli bir organizasyon sundu. Tanınmış dj’lerin müzikleri ile şenlenen Rouge et Blanc mağazasına çok sayıda davetli katılırken, Alsancak’ın en sempatik sokağı olan İtalya Sokak keyifli müziklerle şenlendi.

 

Bu tarz alışveriş etkinlikleri ile cadde mağazacılığını hareketlendirmenin önemli olduğunun altını çizen mağaza sahibi Evren Özdirek; "Ünlü tasarımcıların ürünlerini tek bir konsept altında topladık ve İzmirlilere şık bir sunun eşliğinde sunduk. Etkinliğimize katılanları %/70’e varan indirimle karşıladık. Bu tip etkinliklerle İzmirlilerle buluşmaya devam edeceğiz." dedi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Rouge et Blanc Alsancak İzmir, İzmir Rouge et Blanc Alsancak, Rouge et Blanc İzmir, İzmir Rouge et Blanc, İzmir Mağazaları, İzmir Modası, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti