HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Aralık 2018

Tanyer Yapı'dan Yeni Yıla Merhaba Gecesi

Magazinizmir
Tanyer Yapı, 2019 yılını düzenlendiği geleneksel yemekle kutladı.

Yönetici ve çalışanların katıldığı gece için Sahilevleri Mavisu Restoran'da buluşan Tanyer Yapı Ailesi, fasıl müziği eşliğinde 2018 yılının yorgunluğunu keyifli bir geceyle attı.

Tanyer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Tanyer, 25 yıldır İzmir'de konut projeleri ürettiklerini belirterek, bu başarıda çalışanların büyük emeği olduğunu söyledi.

Bir marka değeri yaratmak kadar onu yaşatmanın da önemli olduğuna dikkat çeken Tanyer, "Bugün firma olarak bu başarıyı yakalamamızda sizlerin çok değerli katkıları oldu. Tüm emeği geçen personelimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Yalnızca İzmir'e değil, Türkiye çapında ve yurtdışındaki müşterilere de hitap ediyoruz. Bundan sonra da şirketin marka bilinirliğini en üst seviyede tutacak çalışmalara imza atacağız. Bu değeri yakın zamanda yaşama geçirmeyi planladığımız Tan Urla projemizde de sürdüreceğiz" diye konuştu.

2019 yılının tüm ülke için huzur mutluluk ve sağlık getirmesi dileğinde bulunan Tanyer Ailesi, gecenin sonunda alkışlar eşliğinde yeni yıl pastasını birlikte kesti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN