Tanıştıkları Yerde Evlendiler

Teknikel Elektiriğin sahibi Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi mimarlık bölümü mezunu başarılı iş adamı Gürkan Karadağ ile Marmara üniversitesi mezunu, özel bir finans şirketinde yönetici olarak görev yapan Suna Balcı, geçtiğimiz haftasonu düzenlenen törenle yaşamlarını birleştirdi.Bir sene once aynı yerde düzenlenen bir düğün davetinde tanışarak birbirlerine aşık olan çiftin düğünü de Buca Kaynaklarda yer alan Lokomotif kır bahçesinde gerçekleşti. Yemekli olarak düzenlenen geceye yaklaşık bin kişiden oluşan bir davetli topluluğu katıldı.

Davetliler arasında Karadayı dizisinde rol alan ekranlardan tanıdığımız güzel oyuncu Canan Karaca’da vardı. Gelinliğin Galuenturo Akademi'den, damatlığın ise Damat’tan seçildiği gecede gelin hanımın şahitliğini Serpil Ergül, damat beyin şahitliğini ise Deniz Can üstlendi. Eylem Gönül’ün sahibi olduğu Gözde Organizasyonun üstlendiği düğün davetinde renkli saatler yaşandı. Yeni evil çift düğün sonrası balayı tatili için Marmaris’i tercih etti.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Teknikel Elektirik İzmir, Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi, Gürkan Karadağ, Marmara üniversitesi, Suna Balcı, Canan Karaca, Galuenturo Akademi, Serpil Ergül, Deniz Can, Eylem Gönül, izmir cemiyet hayatı, izmir etknilikleri