TangEsta'dan Kuzguni'de Canlı Performans

Kuzguni Sanat Cafe & Brasserie'de sahne alan Tangueros de Estambul "TangEsta" grubu sergiledikleri tango gösterisiyle izleyenlere müzik ve dansın büyüsünü yaşattı.Mavişehir'de girişimci iş kadını Güler Doğru tarafından hizmete açılan Kuzguni Sanat Cafe'de gösterdikleri performansla beğeni toplayan TangEsta Grubu, seslendirdiği şarkılar eşliğinde tango severler büyük ilgi ve beğeni toplayan bir tango performansı sergiledi.

Geçtiğimiz ağustos ayından bu yana aktif olarak canlı performans sergiliyen TangEsta grubu Bandoneonda Ortaç Aydınoğlu, kemanda Cem Atasoy, piyanoda Mustafa Avşar ve kontrbasta İlker Cankara’dan oluşuyor.

Davetlilerin eşlik ettiği dans gecesi, geç saatlere dek sürdü; grup TangEsta’nın canlı performans müziği eşliğinde gerçekleşen tango şöleni katılımcılardan tam not aldı.

İşletme sahibi Güler Doğru, bünyesinde sinema konferans ve toplantı salonu bulunduran ve sanat içerikli konseptiyle de İzmir'de bir ilk olan Kuzguni Sanat Cafe & Brasserie'nin güne kahvaltı ile başladığını; çocuk ve yetişkinlerin katılımıyla düzenlenen uygulamalı seramik ve sanat etkinliklerine de ev sahipliği yaptığını belirtti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kuzguni Sanat Cafe & Brasserie İzmir, İzmir Kuzguni Sanat Cafe & Brasserie, Tangueros de Estambul, Güler Doğru, Kuzguni Sanat Cafe İzmir, İzmir Kuzguni Sanat Cafe, TangEsta Grubu İzmir, İzmir TangEsta Grubu, Ortaç Aydınoğlu, Cem Atasoy, Mustafa Avşar, İlker Cankara, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti