HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Şubat 2019

Swissotel Büyük Efes Ekibi Bir Arada

Magazinizmir
Swissôtel Büyük Efes ekibi, başarı ve ödüllerle geçirdiği bir yılın ardından, bu yıl onuncusu düzenlenen personel partisinde bir araya geldi.

Canlı müzik performasları ve birbirinden farklı şovlarla eğlence dolu bir geceye imza atan Swissôtel Büyük Efes’in geleneksel personel partisi yaklaşık 500 kişiyi ağırladı. Tüm çalışanların aileleri ile birlikte katıldığı gecede herkes gönlünce eğlendi.

Gerçekleşen baloda otelin Genel Müdürü H. Rıza Elibol, bu seneki başarı ve ödüller* için, özverili çalışmaların ve tüm desteklerinden dolayı tüm ekibine teşekkür etti.
Gecede gerçekleşen çekilişle talihliler birçok sürpriz hediye kazandı. Yılın çalışanları olarak ise Finans departmanından Cem Uçak ve Ön Büro departmanından Berkay Keskin seçildi.

Yönetim Kurulu’nun balo için özenle hazırlandığı "Fasıl Show" performansı (Sefalar Getirdiniz, Bir Garip Yolcuyum, Yıllar Sonra Rastladım, Ömrümce Hep Adım Adım, Potpuri, Ağlama Değmez Hayat şarkılarıyla) ise Swissôtel Büyük Efes ailesinde büyük beğeni ile karşılandı. Partiye gece boyunca Sunshine Band’in canlı performansı eşlik ederken, Teoman Dalcı’nın Ritim Expresi ile perküsyon şovu misafirleri büyüledi. Gecenin sonunda ise canlı DJ performansı ile coşkulu ve eğlenceli bir kapanış gerçekleşti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN