HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 12 Nisan 2018

Söyleşi Günleri'nde "Sosyal Medya ve Popüler Kültür" Tartışılacak

Magazinizmir
Mövenpick Hotel Izmir ve Medicalpark işbirliği ile gerçekleştirilen, sanat, iş ve bilim dünyasının sevilen isimlerinin ağırlandığı Söyleşi Günleri, yine farklı bir konu ve konusunda uzman konuklarla Nisan ayında da devam ediyor.

Televizyon ekranlarının ünlü program yapımcısı ve sunucusu "evinizin oğlu" Murat Güloğlu ve başarılı tespitleriyle bir çok programa konuk olan Psikiyatr Dr. Agah Aydın bu ayki etkinlikte "Olmak ya da olmamak: Sosyal medya ve popüler kültür" konusunu mercek altına alacaklar.

Agah Aydın

Modern dönemin getirilerinden biri olan ve tüm insanlığı birbirine bağlayan sosyal ağların olumlu ve olumsuz etkileri nelerdir, popüler kültürün hayatımızdaki yeri nedir, sosyal medyada var olmalı mıyız gibi soruların cevaplarının tartışılacağısöyleşi günleri, yazar Gülşah Êlikbank’ın keyifli moderatörlüğünde ve alanında başarılı konukların sohbetiyle Mövenpick Hotel Izmir’de gerçekleşecek.

20 Nisan tarihinde saat 19:00’da gerçekleşecek etkinlik için Mövenpick Hotel Izmir sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın. Ayrıntılı bilgi için 0232 488 14 14 numaralı telefondan veya www.hotel.izmir@movenpick.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Murat Güloğlu

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN