HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 28 Eylül 2018

Soyak 3 Gün Eğlendi

Magazinizmir
Publicworks PR & Etkinlik Ajansı'nın organizasyonuyla gerçekleşen ve 3 gün süren Soyak Sonbahar Festivali, 30 ulusal markanın katılımı, sürpriz etkinlikleri ve eşsiz atmosferi ile katılımcılarına unutulmaz bir şölen yaşattı.

20–23 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşen festivalin ana sponsorluğunu Carden Mobilya, Yücesoy Mühendislik ve Doğa Koleji üstlendi.

Festivalin ziyaretçileri, Doğa Koleji’nin ve BEGEM’in gerçekleştirdiği workshoplar, ünlü yazar, doktor ve bilim insanlarının yaptığı söyleşiler, oyun parklarındaki etkinlikler, DJ ve canlı müzik gösterileriyle festival ruhunu doyasıya yaşadılar. Soyak Sonbahar Festivali, küçük-büyük herkesin ilgisini çeken etkinlikleriyle, herkese hitap etmeye özen göstermesiyle takdir ve sempati topladı. Keyifli bir etkinlik beklediklerini, fakat bu çapta bir eğlence beklemediklerini vurgulayan Soyak sakinleri, festivalin her anından büyük keyif aldıklarını belirttiler.

Publicworks PR & Etkinlik Ajansının sahipleri Eda Bozkır ve Onur Karacalı, emeği geçen ve festivale katılan herkese teşekkür ederek, daha farklı bir konseptle seneye yine birlikteyiz mesajını verdi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN