Sosyal Medyanın Romantik Fenomeni Arda Erel İzmirlilerle Buluşuyor

Sosyal medyada duygu dolu paylaşımlarıyla fenomen olan yazar Arda Erel, İzmirli hayranlarıyla ilk kez Optimum’da buluşacak. Kalemini ustalıkla kullanan Arda Erel, ilk kitabı Senin İçin’in imza gününde, takipçileri ile bir araya gelecek.İlk kitabı, en çok satanlar listesinde yer alan sosyal medyada paylaşımlarıyla beğeni rekoru kıran fenomen Arda Erel 7 Şubat Pazar günü saat 16:00’da İzmirli sevenleri ile buluşacak. Optimum’da düzenlenecek imza günü öncesinde gerçekleşecek söyleşinin moderatörlüğünü ise ünlü astrolog Hande Kazanova yapacak. Aşka bakış açısını paylaştığı sosyal medyada milyonlarca takipçisiyle rekor kıran Arda Erel, duygularını bu kez okurları ile yüz yüze paylaşacak, hayranları için kitabını imzalayıp onlarla fotoğraf çektirecek.

Romantik kalemiyle sosyal medyanın takipçisi bol fenomenlerinden olan Arda Erel, Optimum Outlet’te Hande Kazanova’nın moderasyonu ile gerçekleştirilecek söyleşide hem sosyal medya macerasın hem de aşka ve ilişkilere yönelik duygularını sevenleri ile paylaşacak. İçinden gelenleri sosyal medyada paylaşmaya başladıktan sonra takipçisi bir milyon gibi ulaşılması zor bir rakama erişen Arda Erel en güzel yazılarını ilk kitabı "Senin İçin" de derledi. 21 yaşındaki Arda Erel’in yazıları pek çok ünlü sanatçının kendi sosyal medya hesabında paylaşması da dikkatleri çekiyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Arda Erel, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi İzmir, İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, Hande Kazanova, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti